U bent hier

Contacteer Broere




Voorzitter stuurgroep Broere: Marie-Paule Vancoppenolle

 

Penningmeester Broere Luc Haeghebaert

Bibliothecaris Bibliotheek Lichtervelde

Marktstraat 19, Lichtervelde

Tel. 051 72 46 76

Fax 051 63 66 30

luc.haeghebaert@lichtervelde.be

 

Overige leden-bibliothecarissen:

Ine Vermeulen

Bibliothecaris Bibliotheek Hooglede

Marktplaats 24, Hooglede

Tel. 051 25 16 37

ine.vermeulen@hooglede.be

 

Nicolas Cappelle

Bibliothecaris Bibliotheek Izegem

Grote Markt 20, Izegem

Tel. 051 30 18 68

Fax 051 31 73 23

nicolas.cappelle@izegem.be

 

Lieve De Doncker

Bibliothecaris Bibliotheek Ingelmunster

Schoolstraat 35, Ingelmunster

Tel. 051 32 14 65

lieve.dedoncker@ingelmunster.be

 

Johan Maes

Bibliothecaris Bibliotheek Ledegem

Rollegemstraat 218, Ledegem

Tel. 056 89 48 80

bibliotheek@ledegem.be

 

Monique Vanhee

Bibliothecaris Bibliotheek Ledegem

Rollegemstraat 218, Ledegem

Tel. 056 50 95 68

bibliothecaris@ledegem.be

 

Luc D'haene

Bibliothecaris Bibliotheek Moorslede

Iepersestraat 52A, Moorslede

Tel. 051 77 10 57

luc.dhaene@moorslede.be

 

Sara Clauw

Verantwoordelijke Collectie & Informatiebemiddeling ARhus

De Munt 8, Roeselare

Tel. 051 69 18 03

sara.clauw@arhus.be

 

Bibliotheek Staden

Ooststraat 2, Staden

Tel. 051 70 82 24

Fax 051 70 41 91

bibliotheek@staden.be